تبلیغات
خانه ی قرآنی مکتب الزهراء بشرویه - پاسخ سریع رهبری به دانش آموزان قرآنی بشرویه

 

پاسخ سریع رهبری به دانش آموزان قرآنی بشرویه

 

 

پاسخ سریع به تک تک نامه های دانش آموزان از سوی دفتر مقام معظم رهبری، یک اتفاق فوق العاده و خاطره ای بیادماندنی برای دانش آموزان بشرویه به همراه داشت و اشک شوق در چشمانشان جاری ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پیام بشرویه "رهبرم" ای کاش، برای همیشه لایق باشیم تا سربازی از سربازان ایران باشیم .برای همه ما دعا کنید که فرزندان خوبی برای اسلام و سرزمین خوبمان ایران باشیم و بمانیم.

 

این جمله ساده و بامعنا از عمق وجود خردسالان شهرستان بشرویه در پاسخ به نامه های سراسر مهرو  محبت  پدر بزرگ جهان اسلام، حضرت ایت الله خامنه ای مقام معظم رهبری است که برای تک تک دانش اموزان بشرویه ارسال شده است.

 


12 دانش آموز عضو خانه قرانی مکتب الزهرا(س) شهرستان بشرویه که در زمینه آموزش آیات کلام الله وحی فعالیت می کند در یک اقدام زیبا دل نوشته های خود را برای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در فروردین ماه سال جاری ارسال کردند که پاسخ سریع به تک تک نامه های دانش آموزان از سوی دفتر مقام معظم رهبری، یک اتفاق فوق العاده و خاطره ای بیادماندنی برای دانش آموزان بشرویه به همراه داشت و اشک شوق در چشمانشان جاری ساخت.

 

" مریم بیابانی" در گفتگو با خبرنگار پیام بشرویه بیان داشت: با توجه به اینکه فعالیت های قرانی در شهرستان بشرویه رو به افزایش است ولی کمی در نگاه مسئولان فرهنگی و جامعه خیری غریب مانده است و برای حل مشکلات باید نامه نگاری های زیادی انجام شود و زمان طولانی صرف شود.

 

مسئول خانه قرانی مکتب الزهرا (س) بشرویه افزود: دانش اموزان عضو خانه قرانی مکتب الزهرا(س) که مانند دیگر دانش آموزان سراسر میهن عزیزمان علاقه زیادی به پدر بزرگشان دارند، هر کدام دل نوشته ای  را در فروردین ماه برای رهبرشان نوشتند و به طور باور نکردنی دفتر مقام معظم رهبری پاسخ تک تک نامه ها را به تعداد 12 نامه جداگانه و به همراه هدایایی متشکل از کتاب و لوح فشرده فرهنگی در اوایل اردیبهشت ماه ارسال کرده است.

 

وی با اعلام تقدیر و تشکر دانش اموزان عضو مکتب الزهرا (س) بشرویه  از مقام معظم رهبری افزود: خوشحالی دانش اموزان قرانی مکتب الزهرا (س) بشرویه قابل توصیف نیست و زمانی که نامه رهبری به دستشان رسید اشک شوق از چشمانشان جاری شد و  برای تشکر از رهبر عزیزمان دلنوشته ای را نوشته اند که امیدواریم از طریق سایت ها به دستشان برسد.

 

نامه دانش آموزان قرانی بشرویه عضو خانه قرانی مکتب الزهرا (س) و خانواده هایشان به رهبری:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام رهبرم

برای عاشق شدن فرصت اندک است، چرا که عمر ما کوتاه است و فاصله بین تولد تا مرگ  فقط به اندازه ی چشم برهم زدنی است.

برای عاشق شدن و سیر الی الله باید هم به معرفت رسید و هم دل در گرو حضرت دوست نهاد.

"امام " ، راه را برای بندگان می گشاد و او ، راه و رسم عاشق شدن و سیر الی الله را به تصویر می کشد.

و به راستی برای دل سپردن در گروه عشق الهی باید از مسیر عشق امام گذشت.

گفتن  همواره و همیشه گی " رهبرم، امامم، دوستت دارم " در زندگی برای ما نوعی به آرامش رسیدن است. انگار که قطره ای در آغوش دریا امان می گیرد و آرام می شود و نه هیچ گاه کهنه می شود و نه تکراری و دل آزار.

رهبرم، گفتن از حضرت علی (ع) و آل علی (ع) است که مانند خون در رگ هایمان جاری استو  مثل نفس در جان ها جای گرفته است. پس چه باک از خستگی و ملال کارهای روزانه.

رهبرم، ممنونم که ما دانش اموزان کوچک دبستانی را منت نهادین و به نامه های ساده ما جواب مهر و محبت دادین.

رهبرم،ای کاش، برای همیشه لایق باشیم تا سربازی از سربازان کوچک ولایت باشیم

برای همه ما دعا کنید که فرزندان خوبی برای اسلام و سرزمین خوبمان ایران باشیم و بمانیم.

باتشکر:

خانواده و دانش اموزان خانه قران شهری بشرویه- مکتب الزهرا (س)

اردیبهشت ماه 1394منبع:

منتشر شده در مورخ: 1394/02/23 شناسه خبر: 315548

http://www.dana.ir/News/315548. تاریخ : جمعه 15 خرداد 1394 | 03:54 ب.ظ | نویسنده : @@@ @@@ | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل