تبلیغات
خانه ی قرآنی مکتب الزهراء بشرویه - افتتاحیه ششمین خانه ی قرآنی بشرویه

 

افتتاحیه ششمین خانه ی قرآنی بشرویه

به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک ولایت حضرت مهدی (عج) ، ششمین خانه قرانی در بشرویه به صورت رسمی افتتاح شد.

"حجه الاسلام رضا بهشتی فر" در حاشیه مراسم افتتاح خانه قرانی مکتب الزهرا (س) شهرستان بشرویه با تاکید بر فراگیری علوم قرانی از دوران کودکی اظهار داشت:یکی از حقوق موکد والدین بر فرزندان خود فراگیری علوم قرانی  است و مسلماً  آموزش مفاهیم قرانی در کودکی به دلیل فراغت خاطر، سریع تر و تاثیر گذارتر است.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه افزود: کلام وحی الهی راه روشن و مسیر حقیقتی است که خداوند متعال بر مسلمانان خود ارزانی داشته و با عمل به دستورات قران کریم، علاوه بر کسب فیوضات معنوی در این دنیا،آخرت عاملان به دستورات الهی و آیات کلام الله وحی تضمین شده است.

وی با اشاره به عمده فعالیت های خانه های قرانی در بشرویه هم گفت:خانه های قرانی با هدف فراگیری علوم و معارف قران و همچنین اشاعه فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) تاسیس شده که متناسب با رده های سنی از گروه خردسال تا جوانان در این خانه های قرانی شرکت داشته و آموزش های مختلفی ارائه می گردد که می توانند در کلاس های آموزشی قرائت ،روخوانی ، روان خوانی ، صحیح خوانی  ، قرائت نماز، مفاهیم و .... شرکت نمایند.

 

حجه الاسلام بهشتی فر متذکر شد:علاوه بر مباحث قرانی برنامه های فرهنگی و مذهبی از جمله مسابقات مختلف ،گروه های تواشیح، سروده های قرانی و مذهبی،محافل انس با قران و .... نیز برگزار میگردد.

 

مسئول اداره تبلیغات اسلامی از فعالیت 3 خانه قرانی روستایی در بشرویه خبر دادو گفت: در مجموع 6 خانه قرانی فعال در بشرویه راه اندازی شده است که از این تعداد 3 مرکز در شهر ارسک، روستای غنی آباد و نیگنان مستقر است که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز روبه رو بوده و امید است بر تعداد خانه های قرانی در بشرویه افزوده گردد.

 

گفتنی است نونهالان خانه قرانی مکتب الزهرا (ص) شهرستان بشرویه برنامه های مختلفی از جمله اجرای سرود، تلاوت قران و دیگر برنامه های مختلف فرهنگی را در این مراسم اجرا کردند.

 

منبع:

                                                                                                         کد مطلب:18753  سایت پیام بشرویه     

تاریخ انتشار دى ماه 1393

 تاریخ : جمعه 15 خرداد 1394 | 04:43 ب.ظ | نویسنده : @@@ @@@ | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل