تبلیغات
خانه ی قرآنی مکتب الزهراء بشرویه - طی بازدید مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه ازخانه قرآنی مکتب الزهرا بشرویه:

 

طی بازدید

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه ازخانه قرآنی مکتب الزهرا بشرویه: تعداد قرآن‌ آموزان شهرستان بشرویه در سال جاری نسبت به سال قبل از رشد ۴۰ درصدی برخوردار بوده است.


ه گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام رضا بهشتی فر مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه با اعلام این خبر گفت: قرآن مجید راهنما و هدایت گر انسان در مسیر تعالی و سعادت است و فراگیری آموزه های الهی از دوران کودکی علاوه بر آثار معنوی بالا در زندگی دنیوی و اخروی ثمرات ارزنده ای در یادگیری سایر علوم دارد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه افزود: در سال جاری ۱ خانه قرآنی به مجموع خانه های قرآنی در شهرستان بشرویه افزود شده که در مجموع ۳ خانه قرآنی در شهر بشرویه و ۳ خانه قرآنی در روستاهای ارسک، غنی آباد و نیگنان در حال فعالیت می باشد.

حجت‌الاسلام بهشتی فر در ادامه نیز از رشد ۴۰ درصدی فراگیران علوم قرآنی در بشرویه خبر داد و گفت: سال گذشته تعداد ۱۵ کلاس آموزشی قرآنی در رشته های مختلف مفاهیم، روخوانی، روانخوانی، حفظ قرآن، تفسیر به تناسب رده سنی برگزار شد که تعداد ۲۰۴ نفر در این کلاس ها شرکت کردند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد فراگیران علوم قرآنی در خانه های قرآنی بشرویه به ۳۵۱ نفر رسیده است که نسبت به سال گذشته با رشدی بیش از ۴۰ درصدی روبرو بوده و همچنین در سال جاری ۱۶ کلاس در رشته های مختلف قرآنی برگزار شده است.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه همچنین از فعالیت ۲ کانون فرهنگی در بشرویه خبر داد و گفت: در کنار فعالیت های خانه های قرآنی،۲ کانون فرهنگی تبلیغی سیره شهدا و نور الثقلین نیز فعالیت های گسترده ای در حوزه معارف قرآنی، فرهنگ اسلامی و ارزش های انقلابی انجام می دهد.

وی متذکر شد: یکی از مزیت های خانه های قرآنی، تنوع رده های سنی است که علاوه بر شرکت نونهالان و دانش آموزان در دوره های مربوطه، مادران آنان نیز در کلاس ها حضور یافته و به تناسب سنی در رشته های مختلف قرآنی شرکت می‌کنند و در سال جاری ۸۰گواهینامه دوره های آموزشی قرآن برای فراگیران معارف قرآنی در بشرویه صادر شده است.

حجت‌الاسلام بهشتی فر همچنین از شرکت ۶۲ نفر در دوره های آموزشی خانه قرآنی مکتب الزهرا در بشرویه خبر داد و گفت: در این خانه قرآنی که در روز امامت حضرت مهدی(ع) در سال جاری به صورت رسمی آغاز به کار کرد در حال حاضر ۳۰ نونهال ۳ تا ۵ سال، ۱۲دانش آموز رده سنی بین ۸ تا ۱۶ سال و ۲۲ نفر از مادران آنان در دوره های قرآنی این مرکز آموزش می بینند.
سایت سازمان تبلیغات اسلامی | ۱۳۹۴ - ۱۳۸۳  |   www.ido.ir  |

جمعه ۱۳۹۳/۱۰/۱۹          تاریخ : جمعه 15 خرداد 1394 | 04:19 ب.ظ | نویسنده : @@@ @@@ | نظرات

  • paper | ری شاپ | جستوجوی فایل